Fulfillment dla
sklepów
internetowych!

Pełna obsługa procesu wysyłki
paczek z Twojego sklepu online.

Fulfillment dla sklepów internetowych!

Pełna obsługa procesu wysyłki paczek z Twojego sklepu internetowego.

1

2

3

4

5

6

Integracja

Integrujemy się z systemem Twojego sklepu lub Baselinker, aby widzieć każde zamówienie.

Magazynowanie

Przyjmujemy dostawy Twoich towarów i magazynujemy je na regałach i paletach.

Zamówienia

Zamówienia z Twojego sklepu internetowego, napływają do zintegrowanego systemu.

Pakowanie

Kompletujemy produkty zgodnie z zamówieniem, a następnie bezpiecznie pakujemy i nadajemy.

Doręczenie

Wybrany przewoźnik doręcza przesyłkę bezpośrednio do klienta lub do punktu odbioru.

Zwroty

Zwrócone lub nieodebrane paczki są przyjmowane z powrotem na magazyn.

Co zyskujesz dzięki przekazaniu
nam wysyłki ze sklepu internetowego?

Likwidacja kosztów stałych

Korzystając z naszych usług, rezygnujesz z kosztów stałych, takich jak rosnące stawki za zatrudnienie pracownika czy ceny wynajmu i obsługi magazynu.​

Czas na rozwój firmy

Nie będziesz zajmował sobie głowy przyjmowaniem dostaw ani kompletowaniem i pakowaniem zamówień. Czas wykorzystasz na poszukiwanie nowych produktów i rozwój innych działów firmy.

Wsparcie techniczne

Wesprzemy Cię w założeniu własnego sklepu internetowego. Doradzimy, jaką platformę sprzedażową wybrać oraz jakie opcje płatności i dostawy zaoferować klientom.​

Mniejsza liczba zwrotów

Dzięki sprawdzonemu systemowi kompletowania i pakowania, Twoi klienci zawsze otrzymają dokładnie to co zamówili. Zmniejszy to liczbę zwrotów w sklepie o nawet 10%!​

Usługi dodatkowe

Poza obsługą wysyłek ze sklepu internetowego możemy się dla Ciebie zająć bezpośrednim importem produktów od zaufanych dostawców z Chin. Dodatkowo możemy Ci pomóc w brandingu oraz wykonać działania z zakresu kompletowania poszczególnych elementów w gotowe zestawy.

Zadowolenie klientów

Szybka dostawa to zadowolony klient. Dzięki lokalizacji naszego magazynu zamówienia złożone do godziny 16:00 trafiają do klientów już następnego dnia. Oferta dotyczy wybranych przewoźników.

Usiądź wygodnie i zamij się rozwojem biznesu, wysyłką zamówień z
Twojego sklepu internetowego zajmiemy się my!

 

 

 

Wypełnij formularz. Prześlemy Ci niezobowiązującą ofertę współpracy!

* Pola obowiązkowe do zaznaczenia

Czy warto skorzystać z usług Fulfillment?​

Fulfillment jest procesem kompleksowego realizowania zamówień, od momentu składania zamówienia przez klienta przez kompletowanie i pakowanie, aż do dostarczenia produktu. Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z fulfillmentu:

1. Efektywność i oszczędność czasu: Korzystając z fulfillmentu ALPHAPACK, zlecasz cały proces obsługi zamówień i logistyki zewnętrznej firmie, która ma doświadczenie i zasoby potrzebne do szybkiej i efektywnej realizacji zamówień. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i zasoby, które możesz skoncentrować na innych aspektach swojego biznesu (na przykład poszerzaniu palety produktów).

2. Skalowalność: Fulfillment ALPHAPACK pozwala na łatwą skalowalność Twojego biznesu. Zamiast martwić się o kwestie logistyczne (kompletowanie, pakowanie) i magazynowanie produktów ze swojego sklepu internetowego lub sklepu Allegro, zlecasz to profesjonalnej firmie, która ma odpowiednie zaplecze i infrastrukturę, aby sprostać zwiększonym potrzebom i wymaganiom Twojego biznesu.

3. Doskonała obsługa klienta: Korzystając z fulfillmentu ALPHAPACK, możesz zapewnić lepszą obsługę klienta poprzez szybką wysyłkę zamówień i umożliwienie śledzenia ich statusu. Jeśli masz życzenie, możesz nam również powierzyć obsługę mailową i telefoniczną Twoich klientów.

4. Magazynowanie i logistyka: Korzystając z fulfillmentu ALPHAPACK, nie musisz martwić się o własne magazyny, logistykę i pracowników. Posiadamy magazyn i odpowiednie systemy zarządzania, które pozwalają na skuteczne przechowywanie i obsługę produktów. Dodatkowo pomagamy Ci w zarządzaniu zwrotami i obsługą reklamacji.

Podsumowując, fulfillment może przynieść wiele korzyści dla Twojego biznesu, zwłaszcza jeśli masz do czynienia z dużą ilością zamówień i chcesz skoncentrować się na innych aspektach działalności. W ALPHAPACK zaoferujemy Ci wszystko to, czego potrzebujesz do rozwoju logistycznej części firmy. Twój towar będzie bezpiecznie magazynowany. Twoje paczki będą solidnie zapakowane, zabezpieczone oraz punktualnie dostarczone do Twoich klientów. Dodatkowo obsłużymy zwroty i reklamacje, a nawet przejmiemy od Ciebie mailową i telefoniczną obsługę klienta.  Dzięki współpracy z nami zyskasz czas na skalowanie swojego biznesu i rozwój pozostałych aspektów w firmie.